درباره ما

بازارچه فرش

فرش، بافته‌ای هزاررنگ از جنس هنر، دیرزمانی است که در خانه‌های گرم مردم این سرزمین تجلی می‌کند. هنرمندان این سرزمین، رنج دیرینه‌ای در راه اعتلای این هنر کشیده‌اند. چه نیکوست، که این هنر دیرین و رنگارنگ، در زندگی مدرن امروزی ما، جایگاه خود را بیابد.

وظیفه‌ی طراحان و کارشناسان داخلی است که با خلاقیت خود، طرح‌ها و بافت‌های سنتی و رنگ‌های بی‌نظیر فرش دستبافت ایرانی را با دکوراسیون مدرن تلفیق کنند.

بازارچه‌ی فرش، با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و یک گروه از طراحان دکوراسیون داخلی، راهنمای مشتریان در تلفیق این هنر زیبای سنتی با دکوراسیون مدرن است. آنچه که در زندگی پرهیاهوی مدرن، جای خالی آن حس می‌شود، حضور رنگ‌ها و طرح‌های فرش ایرانی است که همگی برگرفته از هنر و فرهنگ شرقی است.

بازارچه فرش، در زمینه‌ی خرید، فروش، مشاوره و صادرات فرش دستبافت فعالیت می‌کند و آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما در مورد فرش ایرانی و تلفیق آن با دکوراسیون و وسایل مدرن است.

مدیریت و راه‌اندازی کارگاه‌های بافندگی، یکی از فعالیت‌های بازارچه فرش در زمینه‌ی توسعه‌ی صنعت فرش است. کارگاه‌های بافندگی و توسعه‌ی آنها، یکی از قدم‌های مثبت و موثر در جهت اعتلای صنعت فرش و کمک به هنرمندان ایرانی است و راهی برای ارج نهادن به زحمات هنرمندانی که سال‌های سال، با تلاش خود، این هنر زیبا را به حد اعلا رسانده‌اند.

باشگاه مشتریان بازارچه‌ فرش، هر آنچه که در مورد فرش دستبافت و خرید و فروش آن نیاز دارید، در اختیارتان می‌گذارد. باشگاه مشتریان، در تمام مراحل خرید، فروش، انتخاب، اطمینان از کیفیت و طراحی دکوراسیون داخلی، همراه شما است.

بخش دیگری از فعالیت‌های بازارچه فرش، به فضای مجازی اختصاص دارد. بازارچه فرش با کمک گرفتن از قابلیت‌های فضای مجازی، در جهت رشد صنعت فرش دستبافت و معرفی آن به دنیا، تلاش می‌کند.

یکی از عمده فعالیت‌های بازارچه فرش، تلاش برای صادرات محصولات ساخته‌ی دست هنرمندان ایرانی است. این شرکت با کمک نیروهای متخصص، در تلاش است تا در خارج از مرزهای این سرزمین، برای فرش ایرانی بازاریابی کند و آن را بیش از گدشته، به هنردوستان سراسر دنیا معرفی کند.

تلاش در جهت معرفی این هنر اصیل ایرانی به مردم دنیا، یکی از مهم ترین دغدغه های بازارچه فرش است که تاثیری چشمگیر در رشد این صنعت دارد و به ارتقای سطح درآمد هنرمندان ایرانی، کمک شایانی می‌کند.

اصول استفاده از فرش در چیدمان منزل و هماهنگی رنگ و طرح آن با دکوراسیون مدرن، تنها با استفاده از تخصص کارشناسان مجرب، امکان‌پذیر است. در بازارچه‌ی فرش می‌توانید با راهنمایی مشاوران و متخصصان، این هنر اصیل را وارد زندگی خود کنید و رنگ دیگری به خانه‌های گرم خود اضافه کنید.

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *